Breaking Bad: 10 üzerinden 10

breaking bad
Breaking Bad için artık duygusal bir sürece girdik, dizinin sonu yaklaşıyor. Blogumda diziye dair daha önce yaptığım paylaşımlar mevcut, artık ne paylaşacağım bilemiyorum ama pazartesi günlerinin tek güzel yanı olarak hafızamda hep yer edineceğini biliyorum.Yabancı dizileri Lost‘la birlikte takip etmeye başlamış, bir günde tüm sezonu izleyen bağımlılara dönüşmüştüm. Lost‘tan sonra çok dizi izledim, kayıp bir hazine bulmuş gibiydim. Kendime yeni bir hobi edinmiş sezon sezon dizi izlemeye başlamıştım. Beni etkileyen çok dizi oldu yarıda izlemeyi bıraktıklarımda ama Breaking Bad senaryosunun ve işleyişinin yanı sıra Bryan Cranston‘un müthiş performansıyla beni benden aldı.
Şimdi sıra son iki bölümde. 5 sezonluk takipin güzel bitmesini ve bunca güzel bölümün hatırına finalininde şok edici geçmesini bekliyorum.

Daha önce Breaking Bad izlememiş olabilirsiniz, ya da bir iki bölüm izleyip vazgeçtiniz. Bence yapmanız gereken hemen 1. sezonu açmak olmalı, hepi topu 5 sezon 60 küsür bölüm.
Son olarak sizleri etkiler mi bilemiyorum ama başlığa adını veren 5. sezon 14. bölüm imdb linkine bakmaya davet ediyorum, tıklayın.